Hizmetlerimiz

Peyzaj Proje & Uygulama

Peyzaj proje ve uygulama hizmetimiz alan keşfi ile başlar. Müşteri istekleri ile birlikte, arazinin ve iklimin uygunluğu doğrultusunda üç boyutlu yapısal ve bitkisel peyzaj tasarım ve uygulama projesi hazırlanır.
Drenaj gibi teknik bilgiler içeren altyapı uygulamalarımızın yanı sıra, tesviye, otomatik sulama sistemi kurulumu, bitkisel toprak, sert zemin uygulamaları, bitkisel peyzaj ve rulo çim serimi hizmetleri sunuyoruz.

Periyodik Bahçe Bakımı

Peyzaj tasarımlarında sürekliliğin sağlanabilmesi ve bahçenizn en güzel halinde kalmasını sağlamak amacıyla belirli periyotlarda, yabani ot temizliği, budama, ilaçlama, gübreleme işlemlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapıyoruz.

 

 

İç Mekan Bitkilendirme

Sizlerle birebir görüşerek yeşillendirmek istediğiniz ortam için, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, aydınlatma, ortam nemi, yaşam tarzınız, alanınız ve dekorasyonunuzu değerlendirerek sizin için en doğru bitkiyi seçiyoruz. Seçtiğimiz bitkiler, dekorasyonunuza uygun saksılar ile birlikte tüm bakımları yapılmış bir şekilde, özel aracımız ile adresinize teslim ediyoruz. Ayrıca her bitki ‘Bakım Kılavuzu’ ile birlikte size ulaşmış oluyor.
Hayallerinize ortak olup, bitkilere bağlanmanıza ve bitkilerin gizemli dünyasını çözmenize yardımcı olarak, doğayı yaşam alanınıza entegre ediyoruz.