Danışmanlık

Bitki Danışmanlığı

Peyzaj mimarları olarak, sizlerle bire bir görüşerek yeşillendirmek istediğiniz ortam için, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, aydınlatma, ortam nemi, yaşam tarzınız, alanınız ve dekorasyonunuzu değerlendirerek sizin için en doğru bitkileri seçiyoruz. Seçtiğimiz bitkiler, dekorasyonunuza uygun saksılar ile birlikte tüm bakımları yapılmış halde, özel aracımız ile adresinize teslim ediyoruz. Ayrıca her bitki ”Bakım Kılavuzu” ile birlikte sizlere ulaşmış oluyor.

Hayallerinize ortak olup, bitkilere bağlanmanıza ve bitkilerin gizemli dünyasını çözmenize yardımcı olarak, doğayı yaşam alanınıza entegre ediyoruz.

 

Bitki Bakım Hizmeti

Bitkilerle ilgilenmek heyecan verici ama bazen karmaşık bir hal alabiliyor. Greenlium olarak size yardımcı olmak için buradayız. Bir sürü bitkiniz var ama nasıl bakacağınızı bilmiyorsunuz? Sulamayla ilgili sorunlarınız var? Doğru yerde mi konumlandırdınız, bilmiyorsunuz?

-Bakım Rutini
-Bitki Hastalıkları,
-Toprak Değişimi,
-Yerinde Genel Bakım Uygulaması konularında ihtiyacınıza yönelik sürdürülebilir çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerle,

Greenlium